Systemy kominowe i wentylacyjne

Rozwiązania z tej kategorii efektywnie odprowadzają spaliny z różnego rodzaju systemów ogrzewania. Ponadto nasze systemy kominowe zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa i wyróżniają się wytrzymałością. Należy przy tym pamiętać, że każdy tego rodzaju wyrób musi być w pierwszej kolejności kompatybilny z kotłem oraz typem paliwa grzewczego. Nasza firma oferuje szeroki wybór w zakresie następujących rozwiązań:

  • systemy kominowe
  • pustaki wentylacyjne

Drugi produkt z tej kategorii to wyrób zaprojektowany specjalnie do tworzenia grawitacyjnych systemów wentylacyjnych pełnych lub schodkowych. Dzięki takim rozwiązaniom umożliwiona jest prawidłowa cyrkulacja i wymiana powietrza w budynku. Pustaki wentylacyjne standardowo dzielą się na silikatowe, ceramiczne oraz keramzytobetonowe.

Artykuły te wyróżniają się między innymi wysoką odpornością na ogień, mróz oraz ogólną wytrzymałością. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu z Handlowcami AB, którzy doradzą Państwu optymalne rozwiązanie w zakresie budownictwa.