Sucha zabudowa i sufity podwieszane

Oferujemy sprawdzony materiał okładzinowy o między innymi właściwościach ognioochronnych oraz dźwiękoizolacyjnych. Suchą zabudowę, tworzoną z gipsu, uznaje się również za przyjazną środowisku (gips jest materiałem naturalnym). Ponadto płyty oraz inne elementy tworzące suchą zabudowę bardzo dobrze pochłaniają lub oddają wilgoć, zapewniając odpowiednie nawilżenie powietrza. Dodatkową zaletą suchej zabudowy jest to, że jej elementy zapewniają dużą swobodę w aranżacji przestrzeni. Za pomocą artykułów takche jak płyty g-k można stworzyć np. ścianki działowe lub fantazyjne zabudowy.

Polecamy również produkty wykorzystywane do wykonywania sufitów podwieszanych. Dzięki użyciu wytrzymałych płyt oraz profili taka zabudowa będzie mogła znaleźć się w każdym pomieszczeniu o odpowiednich parametrach. Sufity podwieszane dają możliwość między innymi optycznego powiększenia pokoju oraz wytłumienia hałasu i poprawy akustyki.

Nasze artykuły są chętnie wybierane nie tylko przez właścicieli prywatnych domów i mieszkań, ale również przez osoby prowadzące hotele oraz zarządzające przestrzeniami biurowymi lub handlowymi.

Znajdą u nas Państwo bogaty asortyment artykułów oraz systemów suchej zabudowy, tj.:

  • płyty GK
  • profile do GK
  • gipsy
  • hydropanele
  • systemy mocowań
  • systemy dociepleń

Jeśli zastanawiają się Państwo nad najlepszym rozwiązaniem dotyczącym technologii lub produktu, zapraszamy Państwa do wizyty w naszych salonach oraz konsultacji z Handlowcami AB.