Izolacje

Budując lub odnawiając dom czy budynek biurowy nie można zapomnieć o skutecznych i trwałych uszczelnieniach. Wysokiej jakości izolacje termiczne to przede wszystkim ogromna oszczędność. Zakładając takie uszczelnienia redukujemy straty ciepła do minimum, a tym samym zużywamy mniej energii przeznaczonej na ogrzewanie. Dlatego nasza firma oferuje wydajne systemy ocieplania budynków, wykonywane z użyciem sprawdzonych i solidnych materiałów.

Równie ważna jest hydroizolacja. Uszczelnienia tego typu mają na celu zabezpieczenie wnętrz przed przedostawaniem się wody oraz nadmierną wilgocią. Brak prawidłowej ochrony przeciwwilgociowej może mieć wiele nieprzyjemnych konsekwencji, np. plamy i nieestetyczne wykwity na ścianach, niszczejący tynk, a także tworzenie się pleśni i grzybów. Nasza firma proponuje sprawdzone i solidne systemy uszczelnień przeciwwilgociowych, dzięki czemu budynek będzie właściwie chroniony przed takimi rezultatami przez długi czas.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszych salonach lub do kontaktu z naszymi Handlowcami, którzy doradzą Państwu optymalne rozwiązanie w zakresie uszczelnień budynku.