Praca

Kariera

Kogo szukamy ?

Wybieramy osoby pasujące do kultury organizacyjnej opartej na wspólnych wartościach. Ludzie to nasz największy kapitał, dlatego stawiamy na osoby, które chcąc się rozwijać będą aktywnie uczestniczyły w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu wiedzy.

Profil wykształcenia nie jest najważniejszy. Ogromną wagę przykładamy do osobowości kandydata. Szansę na karierę w AB Renowa mają osoby odważne, pewne siebie, kreatywne, samomotywujące się, samodzielne, a jednocześnie umiejące działać w zespole. Szukamy osób otwartych, mających pasje oraz dbających o swój stały rozwój.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w AB Bechcicki prześlij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: praca@renowa.pl, ewentualnie dostarcz pocztą tradycyjną lub osobiście na adres Centrali AB Bechcicki Sp. z o.o., ul. Opolska 182,  52-014 Wrocław.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883, z późn. zm.)”.