Narzędzia

Każdy rodzaj budowy lub remontu wymaga zastosowania sprawdzonych i niezawodnych sprzętów. Nasza firma oferuje akcesoria i urządzenia ręczne oraz elektryczne wykorzystywane między innymi przy pracach montażowych, malarskich lub robotach budowlanych. Nasze specjalistyczne artykuły od uznanych producentów ułatwią i usprawnią np. każdy proces renowacyjny lub deweloperski.

Nasza firma proponuje bogaty i zróżnicowany wybór produktów tj.:

  • elektronarzędzia
  • narzędzia malarskie
  • narzędzia budowlane
  • narzędzia montażowe

W asortymencie dostępne są np. sprzęty elektryczne takie jak wiertarki, wkrętarki lub szlifierki. Sprzęty nadają się do użytku prywatnego lub jako część wyposażenia profesjonalnych wykonawców. Znajdują one zastosowanie również w różnego rodzaju warsztatach. Polecamy również akcesoria do malowania typu wałki, pędzle, taśmy oraz kuwety. Serdecznie zachęcamy także do przejrzenia pełnej oferty ręcznych akcesoriów montażowych i budowlanych, wyróżniających się np. takimi właściwościami jak odporność na ścieranie oraz wytrzymałość.

Przed zakupem produktu zalecamy zapoznanie się z jego parametrami. W celu wyboru odpowiedniego rozwiązania budowlanego, a także produktu lub technologii, zapraszamy Państwa do naszych salonów i skorzystania z doradztwa wykwalifikowanych Handlowców AB.