Galanteria i prefabrykaty betonowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości galanterię oraz prefabrykaty betonowe związane z budownictwem ogrodowym, drogowym oraz mieszkaniowym.

Prowadzimy sprzedaż wszelkich potrzebnych elementów do wykonania odpowiednich konstrukcji ścian nośnych, oporowych, stropów oraz słupów i fundamentów budynku. Oprócz pustaków szalunkowych, które pozwolą zbudować solidne ściany o dużej nośności i wytrzymałości na ściskanie, możemy zaoferować także bloczki fundamentowe, nadproża czy prefabrykaty betonowe potrzebne do budowy kanałów wentylacyjnych. Pustaki kominowe to lekkie, elementy, dzięki którym bez zbędnego obciążenia ścian i stropów można zbudować cały system wentylacji grawitacyjnej.

Galanteria betonowa z naszego asortymentu pozwoli także zadbać o przestrzeń na zewnątrz. Będą Państwo mogli wybrać słupki graniczne, pachołki parkingowe czy ozdobną kostkę brukową w pożądanej fakturze. Posiadamy wiele modeli, które różnią się kształtem i tonacją. Do stworzenia pełnej kompozycji chodnika mogą Państwo użyć odpowiednich obrzeży, krawężników czy oporników drogowych dostępnych w naszym sklepie. Cieszącym się popularnością produktem są także płyty chodnikowe, dzięki którym łatwo i szybko można ułożyć trwałą, gładką nawierzchnię.