Śnieżka Drewkorn Expert w nowej odsłonie w AB Renowa

2013-04-23 09:35:59

Miniaturka aktualności Śnieżka Drewkorn Expert w nowej odsłonie w AB Renowa

Impregnaty ochronno-dekoracyjne Śnieżka Drewkorn Expert i Drewkorn Expert Kolor otrzymały odświeżoną szatę graficzną opakowań, która jest teraz spójna z sukcesywnie wprowadzanym nowym wizerunkiem marki. Śnieżka podkreśla, że zmianie uległ tylko wygląd opakowań, zaś sprawdzona receptura produktu pozostała bez zmian.

Śnieżka Drewkorn Expert to proekologiczne impregnat przeznaczony do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna oraz materiałów drewnopodobnych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Drewkorn służy jako warstwa podkładowa do pierwszego malowania elementów z drewna, które nie mają styczności z wodą lub ziemią. Produkt głęboko wnika w drewno, chroni je i zarazem dekoruje, zapobiega niszczeniu drewna przez szkodniki i grzyby oraz warunki pogodowe.

 

Drewkorn Expert Kolor jest impregnatem do malowania drewna surowego i materiałów drewnopodobnych w celu ich ochrony przed niszczącym działaniem czynników biologicznych, wilgoci i pogody. Produkt nie tylko chroni drewno, ale również podkreśla naturalną fakturę słojów i nadaje drewno piękne, matowe wykończenie. Expert Kolor zawiera wosk Aqua Blocker i dostępny jest w dziewięciu gotowych kolorach.

Oba produkty dostępne są w opakowaniach o pojemnościach: 0,9 l; 4,5 l oraz 9 l. Znajdą je Państwo w oddziałach AB Renowa.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego internetowego marketu budowlanego Renowa24.pl!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do oddziału: