Śnieżka Drewkorn Expert - nowe impregnaty już w AB Renowa!

2012-07-04 10:05:21

Miniaturka aktualności Śnieżka Drewkorn Expert - nowe impregnaty już w AB Renowa!

Impregnaty Drewkorn Expert i Drewkorn Expert Kolor to nowe produkty w ofercie marki Śnieżka. Powstały one z myślą o efektywnym zabezpieczeniu drewna, które jednocześnie spełniać będzie wysokie standardy ekologiczne.

 

  • Drewkorn Expert to bezbarwny impregnat ochronno-dekoracyjny do drewna. Przeznaczony jest do użytku wewnątrz pomieszczeń, jak również na zewnątrz. Pełni funkcję warstwy pokładowej do pierwszego malowania elementów drewnianych, które nie mają styczności z wodą lub glebą. Środek zabezpiecza przed niszczycielskim wpływem czynników biologicznych, warunków pogodowych, grzybów podstawczaków oraz wilgoci. Drewkorn Expert tworzy ponadto trwałe i estetyczne powłoki.

     

 

 

 

  • Drewkorn Expert Kolor to dostępny w gamie 9 kolorów (takich samych jak w przypadku poprzedniego produktu Drewkorn Extra) impregnat ochronno-dekoracyjny do drewna surowego i materiałów drewnopodobnych. Chroni przed destrukcyjnym wpływem wilgoci, warunków atmosferycznych i czynników biologicznych. Produkt przeznaczony jest do stolarki budowlanej, krokwi, łat, płotów, altan, którym nadaje matowe, estetyczne wykończenie.

 

Zarówno Drewkorn Expert, jak i Drewkorn Expert Kolor zawierają wosk aqua blocker. Wydajność dla obu impregnatów wynosi do 11 m2 z jednego litra. Użycie obu tych środków zapewni drewnu maksymalny poziom ochrony.

 

 

Zapraszamy do zakupów impregnatów Śnieżka Drewkorn w oddziałach AB Renowa!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do oddziałów: