Nowości ACRYL-PUTZ: Gładź Wapienna Renova i Zaprawa Wyrównawcza w AB Renowa!

2012-03-12 08:57:10

Miniaturka aktualności Nowości ACRYL-PUTZ: Gładź Wapienna Renova i Zaprawa Wyrównawcza w AB Renowa!

Nowe produkty ACRYL-PUTZ marki Śnieżka: Gładź Wapienną ACRYL-PUTZ Renova oraz Zaprawę Wyrównawczą ACRYL-PUTZ znajdą Państwo w sklepach AB Renowa!

Gładź Wapienna ACRYL-PUTZ  to mieszanina specjalnie wyselekcjonowanych kruszyw, białego cementu, mączki wapiennej, wapna hydratyzowanego oraz dodatków i domieszek, która wykazuje się dobrą urabialnością oraz łatwą aplikacją. Powstała w przeznaczoniem do wykonywania gładzi w warstwie od 1 do 3 mm na tynkach wapiennych, cementowo-wapiennych jak również na powierzchniach betonowych. Nadaje się do ręcznego wygładzania na mokro, bez potrzeby szlifowania. Producent poleca ją do pomieszczeń suchych i wilgotnych. Gładź Wapienna ACRYL-PUTZ Renova dezynfekuje, jest odporna na grzyby i pleśnie. Zapewnia bezpyłowe wykończenie. Charakteryzuje się ponadto doskonałą przyczepnością do podłoży i paroprzepuszczalnością. Łatwo się aplikuje. Wydajność produktu wynosi ok. 1,1 kg/m2 przy grubości warstwy 1 mm.

\"\"

Zaprawa Wyrównawcza ACRYL-PUTZ to dobrze urabialna i łatwo aplikowalna mieszanina specjalnie wyselekcjonowanych kruszyw, cementu portlandzkiego, piasku, dodatków mineralnych i domieszek. Przeznaczona jest do wyrównywania podłoży pod wszelkiego rodzaju okładziny ceramiczne, a także do profilowania spadków i wykonywania warstw dociskowych. Można ją również stosować do uzupełniania ubytków w konstrukcjach betonowych, żelbetonowych, murowych, w tynkach mineralnych oraz do napraw podkładów i posadzek cementowych. Produkt mrozoodporny, paroprzepuszczalny i bezchlorkowy (zbrojenia nie korodują). Wydajność wynosi ok. 1,85 kg/m2 przy grubości warstwy 1 mm.

Nowe produkty ACRYL-PUTZ znajdziecie Państwo w oddziałach AB Renowa. Zapraszamy!

 

 

 

 

 


Zapraszamy do zakupów produktów ACRYL-PUTZ w oddziałach: