Nowe oblicze farb Dulux w AB Renowa

2012-03-08 12:56:03

Miniaturka aktualności Nowe oblicze farb Dulux w AB Renowa

Wraz z początkiem wiosny 2012 roku marka Dulux ukaże swe nowe oblicze, które ujrzymy także w sklepach AB Renowa. Farby Dulux od lat cieszą się uznaniem konsumentów, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom swoich klientów firma AkzoNobel - właściciel marki Dulux - zdecydowała się na odświeżenie wizerunku farb Dulux. Wraz z początkiem marca wszystkie produkty otrzymały nowe logo - symbol globalnej idei "Let's Colour", odzwierciedlającej radość i energię, które niesie za sobą wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu.

Odświeżenie logo marki wiąże się też ze zmianami w ofercie produktowej farb Dulux, która sugestywnie wprowadzana będzie począwszy od 5 marca br. W tym dniu uruchomiona została odnowiona strona internetowa Dulux, gdzie można zapoznać się z nową ofertą. Poprzedni asortyment dostępny będzie w sprzedaży do 2 marca lub do wyczerpania zapasów (zmiany nie dotyczą produktó Grunt i Emalia oraz farb z mieszalnika).

Przypominamy, że pełną ofertę farb Dulux znajdą Państwo w placówkach AB Renowa. Zapraszamy!

 Zapraszamy do zakupu produktów Dulux w oddziałach: Wrocław AB Renowa,  Dzierżoniów AB Renowa, Głogów AB Renowa, Jelenia Góra AB Renowa, Brzeg AB Renowa!