MAGNAT - nowe logo i nowy produkt: farba plamoodporna Ceramic

2013-04-23 11:18:29

Miniaturka aktualności MAGNAT - nowe logo i nowy produkt: farba plamoodporna Ceramic

W marce MAGNAT pojawiły się duże zmiany. Firma Śnieżka - właściciel marki - wprowadza nowe logo MAGNAT, które podkreślać ma, że ta znana na rynku marka z tradycjami i długoletnim doświadczeniem śmiało wkracza w erę nowych trendów na rynku.

Kolejną zmianą jest wprowadzony właśnie na rynek nowy produkt: plamoodporna, ceramiczna farba do wnętrz MAGNAT Ceramic, która zastępuje w ofercie marki popularną i sprawdzoną przez Klientów AB Renowa emulsję lateksową MAGNAT.

Farba MAGNAT Ceramic to produkt zaawansowany technologicznie, opracowany w systemie trzeciej generacji (CS 3G) - bazuje na ceramicznych komponentach oraz na najwyższej jakości żywicach o właściwościach samosieciujących i hydrofobowych, jak również na wysokiej jakości pigmentach. Dzięki nowoczesnej recepturze farba ta jest plamoodporna - nie absorbuje tzw. trudnych zabrudzeń (ketchup, musztarda, kawa, herbata, pisaki wodne etc.). Cechuje się również ponadprzeciętną odpornością na szorowanie; nie chlapie podczas malowania, a jej wydajność wynosi 14 m2/litr.

Produkt dostępny będzie w opakowaniu o pojemności 2,5 l w 44 gotowych kolorach + białym.

Zapraszamy do oddziałów oraz zachęcamy do odwiedzenia internetowego marketu budowlanego Renowa24.pl!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do oddziału: