Dulux Family Zone polecana przez Centrum Zdrowia Dziecka

2013-05-15 13:38:10

Miniaturka aktualności Dulux Family Zone polecana przez Centrum Zdrowia Dziecka

Rodzina lateksowych farb emulsyjnych do ścian i sufitów Dulux Family Zone została wyróżniona Pozytywną Opinią przez Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Oznacza to, że CZD - jedna z największych i najnowocześniejszych placówek leczniczo-badawczych w Polsce - uznała farbę Family Zone za bezpieczną dla dzieci, przebadaną gruntownie przez wiodących ekspertów.

Dulux Family Zone jest lateksową emulsją do użycia wewnątrz pomieszczeń, której receptura została opracowana specjalnie z myślą o osobach, którym na sercu leży komfort życia i bezpieczeństwo członków swojej rodziny. Farba Family Zone nie zawiera rozpuszczalników i jest prawie bezwonna, co pozwala bardzo szybko powrócić do użytkowania malowanego pomieszczenia. Emulsja tworzy wytrzymałe, matowe powłoki i jest dostępna w gamie 30 wyjątkowych kolorów. Zakupić ją można w opakowaniu o pojemności 2,5 l.

 

 

Zapraszamy do zakupów w oddziałach AB Renowa. Farbę Dulux Family Zone znajdziecie również w naszym internetowym markecie budowlanym Renowa24.pl.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do oddziałów: