Dolina Nidy z nowymi produktami

2014-10-14 12:38:55

Miniaturka aktualności Dolina Nidy z nowymi produktami

Dolina Nidy porzesza swoją gamę asortymentową o nowe produkty:

  • Gładź Szpachlowa Śnieżnobiała jest suchą mieszanką produkowaną na bazie anhydrytu, wypełniaczy mineralnych oraz środków modyfikujących. Dzięki nim, uzyskana po zmieszaniu z wodą zaprawa jest plastyczna i bardzo łatwa w nanoszeniu. Twardość gładzi jest optymalnie dostosowana do obróbki i ręcznego szlifowania przy użyciu papieru ściernego, kostek lub siatki ściernej. Po związaniu materiału gładź charakteryzuje się śnieżnobiałym kolorem, dzięki czemu doskonale nadaje się pod malowanie, również farbami jednowarstwowymi. GŁADŹ SZPACHLOWA ŚNIEŻNOBIAŁA jest materiałem ekologicznym i przyjaznym dla środowiska, zapewnia w pomieszczeniach korzystny mikroklimat, pozytywnie wpływający na zdrowie i samopoczucie człowieka.
  • Gips Szpachlowy Śnieżnobiały przeznaczony jest do wyrównywania powierzchni ścian i sufitów, wykonywania gładzi oraz napraw i uzupełniania ubytków w podłożu. Zaleca się go do stosowania wewnątrz budynków, na podłożach mineralnych, takich jak tynki gipsowe, cementowe i cementowo-wapienne, beton i płyty gipsowo-kartonowe. Zaprawy tej nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych.
  • Gips Ceramiczny Śnieżnobiały przeznaczony jest do produkcji płytek, paneli, sztukaterii i galanterii gipsowych oraz produkcji form ceramicznych w przemyśle. Może być również wykorzystywany jako spoiwo do sporządzania zapraw gipsowych (gładzi, szpachli), ewentualnie do napraw powierzchni ścian i sufitów (np. wypełniania ubytków, otworów po kołkach itp.) i prac montażowych i instalacyjnych (osadzanie puszek, wypełnianie bruzd). Wyprodukowane zaprawy lub prefabrykaty gipsowe mogą być stosowane wyłącznie wewnątrz budynków.
  • Gładź Szpachlowa Cementowo-Wapienna przeznaczona jest do szpachlowania powierzchni ścian i sufitów, oraz do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Służy do napraw i poprawy jakości istniejących tynków lub wykonywania ostatniej, wykańczającej warstwy gładzi na nowo wykonywanych tynkach cementowo-wapiennych. Przeznaczona jest na tynki cementowo-wapienne, tynki cementowe, podłoża betonowe. Zalecana do wykonywania gładzi w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (sauny, pralnie, łazienki) oraz na zewnątrz budynków.

 


Zapraszamy do zapoznania się z nowym asortymentem w oddziałach AB RENOWA: