ATLAS taśma Hydroband - nowy produkt firmy ATLAS w AB Renowa!

2012-03-08 14:11:43

Miniaturka aktualności ATLAS taśma Hydroband - nowy produkt firmy ATLAS w AB Renowa!

W ofercie firmy ATLAS pojawiła się nowa pozycja w ramach asortymentu produktów przeznaczonych do prac uszczelniających, którą znajdziecie Państwo w sklepach AB Renowa. Mowa o specjalnej taśmie ATLAS HYDROBAND (dostępna w rolkach o długości 50 m.), stworzonej specjalnie z myślą o uszczelnianiu połączeń ścian i podłóg  wewnątrz i na zewnątrz budynków wraz z użyciem specjalnych zapraw hydroizolacyjnych Woder Duo, Woder E i Woder W. Dzięki specjalnemu przetłoczeniu ułatwiającemu wywinięcie taśmy na powierzchnię ściany oraz fizelinie z obu stron, poprawiającej przyczepność taśmy do zapraw izolacyjnych, prace uszczelniające będą znacznie łatwiejsze.

To jednak nie koniec nowości ATLASA. W oparciu o taśmę Hydroband powstał także zestaw akcesoriów przeznaczonych do wykonania hydroizolacji w kabinie natryskowej lub małej łazience. W skład zestawu łazienkowego ATLAS Hydroband wchodzi 7mb taśmy Hydroband, 1 narożnik wewnętrzny  i 2 małe kołnierze do do uszczelnienia przejść rurowych w ścianie.

Nowe produkty ATLAS Hydroband są do nabycia w oddziałach AB Renowa. Zapraszamy!

 

 


Zapraszamy do zakupu produktów ATLAS w oddziałach: Wrocław AB RenowaJelenia Góra AB Renowa, Głogów AB Renowa, Brzeg AB Renowa, Dzierżoniów AB Renowa!