ACRYL-PUTZ grunt polimerowy UNIWERSALNY, GŁĘBOKO PENETRUJĄCY, KONTAKT - trzy nowe produkty

2011-08-24 13:02:17

Miniaturka aktualności ACRYL-PUTZ grunt polimerowy UNIWERSALNY, GŁĘBOKO PENETRUJĄCY, KONTAKT - trzy nowe produkty

Firma Śnieżka wprowadziła trzy nowe produkty do oferty ACRYL-PUTZ.ACRYL-PUTZ GRUNT POLIMEROWY UNIWERSALNY
Główne zastosowanie produktu to wzmacnianie słabych podłoży - pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany i posadzki znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt ten ma następującą wydajność - do 10 m2/1L* (zależna od chłonności podłoża). ACRYL-PUTZ GRUNT POLIMEROWY UNIWERSALNY sprzedawany jest w dwóch opakowaniach: 1l (butelka) oraz 5l (kanister).


ACRYL-PUTZ GRUNT POLIMEROWY GŁĘBOKO PENETRUJĄCY
Produkt ten stosowany jest do wzmacniania wyjątkowo słabych, luźnych podłoży wymagających głębokiego zespolenia ? pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany i posadzki znajdujące się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wydajność produktu - do 15 m2/1L* (zależna od chłonności podłoża).
ACRYL-PUTZ GRUNT POLIMEROWY GŁĘBOKO PENETRUJĄCY oferowany jest w dwóch opakowaniach: 1l (butelka) oraz 5l (kanister).

ACRYL-PUTZ GRUNT POLIMEROWY KONTAKT
Zastosowanie: gruntowanie gładkich podłoży ? betonowych, ceglanych, wapiennych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowokartonowych, betonowych w celu zwiększenia przyczepności tynków i mas szpachlowych. Produkt stosowany jest zarówno do wewnątrz pomieszczeń jak też na zewnątrz. ACRYL-PUTZ GRUNT POLIMEROWY KONTAKT posiada następującą wydajność: do 7 m2/1L* (zależna od chłonności podłoża).
Produkt ten sprzedawany jest w wiadrach 5kg.

O szczegóły oferty pytaj naszych handlowców w oddziałach AB Renowa.

Zapraszamy do zakupu produktów Acryl-Putz Wrocław AB Renowa, Acryl-Putz Dzierżoniów AB Renowa, Acryl-Putz Głogów AB Renowa, Acryl-Putz Jelenia Góra AB Renowa, Acryl-Putz Brzeg AB Renowa!